Home

Contact

Onderneming

Promoties

Koeltechniek   Airconditioning   Warmtepompen   Zonne systemen    Sandwichpanelen   Verhuur    Tweedehands

Lucht-lucht warmtepomp

Monobloc lucht-water warmtepompen

Monobloc met combitank

Split uitvoering met combitank

Split uitvoering  'Open Source'
 

Ecodan - Monobloc lucht-water warmtepompen

 

 

 

  Monobloc lucht-water warmtepomp met combitank

De monobloc Ecodan unit omvat een Mr. Slim buitenunit van het Power Inverter type of Zubadan type met een geïntegreerde platenwarmtewisselaar.
De installateur moet enkel, naast de elektrische aansluiting, een hydraulische koppeling realiseren met deze buitenunit.
In dergelijke installatie is een anti-vriesregeling onontbeerlijk. De watertemperatuur mag namelijk bij stilstand niet te koud worden om het risico tot breuk te beperken.



De Ecodan lucht-water warmtepomp van het monobloc type wordt hydraulisch gekoppeld met een combitank.
De productie van warm water - tot 60°C - gebeurt in deze Ecodan buitenunit.
De combitank omvat tevens de volledige sturing en logica om zowel het verwarmingssysteem als de productie van het sanitair warm water te optimaliseren.
In de centrale verwarmingsmodus zorgt de Mitsubishi Electric regeling ervoor dat de warmtepomp zo effi ciënt mogelijk werkt door de vertrekwatertemperatuur naar bijvoorbeeld
de radiatoren te laten variëren in functie van de verwarmingsbehoefte van de woning. De geïntegreerde combitank (met capaciteit van 185 of 280 liter) zorgt voor de
productie van sanitair warm water voor het hele gezin!

Kenmerken

  • Compacte en geluidsarme Ecodan buitenunit met POWER INVERTER technologie
  • Een verbruik dat tot 50% lager ligt dan bij traditionele verwarmingssystemen
  • Een tot 80% lagere CO2-uitstoot in vergelijking met een traditioneel verwarmingssysteem op gas of stookolie
  • Installatiekost in verhouding tot installatie van een traditionele ketel
  • Een Ecodan systeem heeft weinig plaats nodig - in tegenstelling tot een traditionele centrale verwarming is geen stookplaats of schoorsteen vereist
  • De Ecodan buitenunit is een zelfcontrolerend toestel. Er zijn geen dure putboringen of grondwerken nodig
  • Lage onderhoudskosten: een jaarlijks nazicht van de goede werking volstaat
  • Premie mogelijk (afhankelijk van toepassing en netwerkbeheerder)